Naša ponuka

Samba Carnaval

Presuňte sa s nami do horúcej Brazílie a nechajte sa uniesť rytmami jej tradičného ľudového tanca.
Živá a dynamická choreografia postavená na zvučných rytmoch Južnej Ameriky vás zdvihne zo
stoličiek už pri zaznení prvého bubna.

Glamour

Premeňte vaše podujatie na nezabudnuteľnú show. Spojenie ženskosti, sex-appealu a vášne
zároveň. Pomalý začiatok tejto choreografie vynahradí jej dynamický záver. Uvoľnite svoje
zmysly a nechajte prúdiť svoju šteklivú predstavivosť.

Retro

Grease / PinUp

Vrátime vás do 20. storočia a pripomenieme vám silu 70. a 80. rokov. V rámci našej oldies sekcie sa môžete tešiť na originálne kostýmy a typické rytmy, pohyby a melódie pre tieto desaťročia.

Cuban Pete

 Choreografia inšpirovaná filmom plným vtipu, smiechu a radosti. Spája prvky viacerých tanečných štýlov ako salsa, mambo, merengue, ci rumba. Nechajte sa uchvátiť jej neskutočnou energiou a hereckým prejavom našich 4 tanečníc. O zábavu máte jednoznačne postarané!

Salsa

Tanec, ktorý rozvášni vašu dušu a rozpohybuje celé vaše telo. Stelesnenie ženskej krásy,temperamentu a romantiky zároveň bude v podaní La Rosy nezabudnuteľným zážitkom.

Viac z nášho portfólia

Mambo

Mambo je jedným z najživších latinskoamerických tancov Kubánskeho pôvodu. Je stelesnením energie, dychberúcich rýchlych krokových variácii a strhujúceho rytmu.

Christmas Soiree

Ešte stále necítite vôňu vianoc? Sladká a pritom jemne provokatívna choreografia na známe tóny jedného z najkrajších období v roku vám omámi vaše zmysly a prinesie pocit šťastia a pohody.

New Orleans

Dekadencia, idealizmus a kreovanie Jazzového veku. Toto všetko predstavuje choreografia inšpirovaná kostýmami z obľúbeného filmu Great Gatsby. Teleportujeme vás do obdobia 20-tych
a 30-tych rokov minulého storočia do priestorov barov na Bourbon street.