Ponuka vystúpení

Samba Carnaval

Presuňte sa s nami do horúcej Brazílie a nechajte sa uniesť rytmami jej tradičného ľudového tanca. Živá a dynamická choreografia postavená na zvučných rytmoch Južnej Ameriky vás zdvihne zo stoličiek už pri zaznení prvého bubna.

Glamour

Premeňte vaše podujatie na nezabudnuteľnú show! Táto koketná choreografia vyniká ženskosťou, sex-appealom a vášnou. Jej pomalý nástup vynahradí dynamické vygradovanie. Uvoľnite svoje zmysly a nechajte prúdiť svoju šteklivú predstavivosť.

Retro

Pomáda / PinUp

Vrátime vás do 20. storočia a pripomenieme bláznivú atmosféru 50. rokov aj silu 70. a 80. rokov. V rámci našej oldies sekcie sa môžete tešiť na originálne kostýmy a typické rytmy, pohyby a melódie pre tieto desaťročia.

Cuban Pete

Choreografia inšpirovaná filmom známym nespočetnými vtipnými scénami. Spája prvky viacerých tanečných štýlov,  ako sú salsa, mambo, merengue či rumba. Nechajte sa uchvátiť jej neskutočnou energiou a hereckým prejavom našich štyroch tanečníc. O zábavu budete mať jednoznačne postarané!

Salsa

Tanec, ktorý rozvášni vašu dušu a rozpohybuje celé vaše telo. Stelesnenie ženskej krásy, temperamentu a romantiky zároveň bude v podaní La Rosy nezabudnuteľným zážitkom.

Viac z nášho portfólia

Afro Fusion

Otvorte dvere do sveta Afriky a nasajte jej energiu a dynamiku. Tanečná choreografia s názvom Afro Fusion ponúka moderné prepojenie viacerých afrických štýlov tanca na populárnu hudbu 21. storočia.

Mambo

Mambo je jedným z najživších latinskoamerických tancov Kubánskeho pôvodu. Je stelesnením energie, dychberúcich rýchlych krokových variácii a strhujúceho rytmu.

Christmas Soiree

Ešte stále necítite vôňu Vianoc? Sladká a pritom jemne provokatívna choreografia na známe melódie jedného z najkrajších období v roku vám zaručene prinesie pocit radosti, šťastia a pohody.

New Orleans

Dekadencia, idealizmus a kreovanie Jazzového veku. Toto všetko predstavuje choreografia inšpirovaná kostýmami z obľúbeného filmu Great Gatsby. Teleportujeme vás do obdobia 20-tych a 30-tych rokov minulého storočia do priestorov barov na Bourbon street.